.

KTO SME:

bonboniera.sk je jeden z najväčších online obchodov s cukrovinkami v Slovenskej a Českej republike

ČÍSLA:

V roku 2019 sme odoslali viac ako 5000 zásielok cukroviniek a naša ponuka obsahovala ku koncu roka 1257 rôznych druhov cukroviniek.

ZÁKAZNÍCI

Našimi zákazníkmi su koneční spotrebitelia, ktorí majú radi cukrovinky a chcú si bez starostí doplniť svoje domáce zásoby chutnými produktami zo stále sa rozširujúceho sortimentu,prípadne chcú vždy ochutnať niečo nové alebo hľadajú sladký darček pre niekoho blízkeho. Ako aj rôzne druhy prevádzok od potravín, kioskov, bufetov a stánkov. Našou  odstupňovanou cenovou politikou a neustále sa rozširujúcim sortimentom vieme ponúknuť naše produkty veľkému okruhu spokojných zákazníkov.

PRODUKTY

Na Slovenskom a Českom trhu s cukrovinkami pôsobí naša firma už viac ako 20 rokov. Po celý tento čas sme sa riadili heslom: Produkty, ktoré sú dobré pre nás, sú dobré aj pre našich zákazníkov. A možte nám veriť že sme naozaj náročný,ako pri výbere obchodných partnerov tak aj pri výbere značiek,ktoré zaradíme do našej ponuky.                                                                                                                                  V našej ponuke nájdete široký sortiment tých najrôznejších cukroviniek od žuvačiek, cez rôzne druhy lízatok, pelendrekov, čokoládových tyčiniek, sušienok a tabuľkových čokolád po chutné bonboniery,slané chipsy a nápoje.

DODÁVATELIA

Našimi dodavateľmi sú overený výrobcovia z celej Európy. Naša firma obchoduje s viac ako 45 výrobcami z 20 krajín (napr. Anglicko, Taliansko, Španielsko, Lotyšsko, Maďarsko, Francúzko, Bulharsko,Srbsko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Česko...)

 

DORUČENIE VAŠEJ OBJEDNÁVKY

Vytvorením Vašej objednávky začína jedna z dalších častí našej práce a tou je príprava,zabalenie a nasledné odoslanie a doručenie objednávky k zakazníkovi.Samozrejme všetky tieto úkony niečo stoja,ale na druhej strane šetria Váš čas a náklady spojené z obstaraním produktov.                                                                                                                                                                                                          Ak si objednáte v online obchode jedno tričko za 30eur,Vašu objednávku spracujú a zabalia kratším procesom.                                        Objednávka prijata v našom online obchode bonboniera.sk v hodnote 30eur bude isto obsahovať niekoľko druhov poloziek,od najmenšieho lízatka po čokoládový dezert a všetky tieto produkty budú musieť byť čo najlepšie zabalené,aby sa počas prepravi nepoškodili.                    Nakoľko je našou dlhodobou a úspešnou stratégiou ponúknuť našim zákazníkom vždy široký výber dobrých produktov v najlepších cenách,nechceme náklady na balenie a doručenie zarátať do predajnej ceny.Preto sme zvolili férové účtovanie nakladov na doručenie pre minimálne stanovenú hodnotu objednávky v paušálnej sume 3,75eur.

 

                                                                                                                 

POSLEDNÝCH 7 DNÍ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie