.

KTO SME:

bonboniera.sk je jeden z najväčších online obchodov s cukrovinkami v Slovenskej a Českej republike

ČÍSLA:

V roku 2019 sme odoslali viac ako 5000 zásielok cukroviniek a naša ponuka obsahovala ku koncu roka 1257 rôznych druhov cukroviniek.

ZÁKAZNÍCI

Našimi zákazníkmi su koneční spotrebitelia, ktorí majú radi cukrovinky a chcú si bez starostí doplniť svoje domáce zásoby chutnými produktami z naozaj širokého výberu, alebo hľadajú sladký darček pre niekoho blízkeho. Ako aj rôzne druhy prevádzok od potravín, kioskov, bufetov a stánkov. Našou  odstupňovanou cenovou politikou a neustále sa rozširujúcim sortimentom vieme ponúknuť naše produkty veľkému okruhu spokojných zákazníkov.

PRODUKTY

Na Slovenskom a Českom trhu s cukrovinkami pôsobí naša firma už viac ako 20 rokov. Po celý tento čas sme sa riadili heslom: Produkty, ktoré sú dobré pre nás, sú dobré aj pre našich zákazníkov. V našej ponuke nájdete široký sortiment tých najrôznejších cukroviniek od žuvačiek, cez rôzne druhy lízatok, pelendrekov, čokoládových tyčiniek, sušienok a tabuľkových čokolád po chutné bonboniery,slané chipsy a nápoje.

DODÁVATELIA

Našimi dodavateľmi sú overení výrobcovia z celej Európy. Naša firma obchoduje s viac ako 45 výrobcami z 20 krajín (napr. Anglicko, Taliansko, Španielsko, Lotyšsko, Maďarsko, Francúzko, Bulharsko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Česko...)

 

POSLEDNÝCH 7 DNÍ

Prihlásenie